Україна зробила все можливе для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом та створення зони вільної торгівлі. Про це, як передає кореспондент ForUm 'у, у ході круглого столу з питань європейської інтеграції заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Президент і уряд, на мій погляд, зробили все можливе, щоб об'єднати українське суспільство навколо євроінтеграції. Це наша послідовна і принципова позиція», - зазначив прем'єр.

Азаров нагадав, що мета України - інтегруватися в політичний, економічний, правовий та гуманітарний простір ЄС - була у передвиборч ій програмі Президента Віктора Януковича. «Ми зробили завдання європейської інтеграції нормою закону», - сказав він і додав, що це стало кроком до безповоротного шляху незалежної України, а її реформування у відповідності з європейськими стандартами відповідає національним інтересам країни.

«Сьогодні ми вже підійшли до фінішної прямої, і вже в наступному місяці на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі Україна і ЄС мають підписати Угоду про асоціацію. Шлях до цієї знаменної події ми пройшли разом з нашими європейськими партнерами. Це спільне досягнення», - підсумував Азаров.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

149