Броварський міський районний суд Київської області вдруге переніс засідання у справі міліціонерів, які допустили втечу колишнього ректора Національної академії податкової служби Петра Мельника.

Відповідну постанову оголосив головуючий у судовому процесі суддя Микола Шевчук. Рішення прийняте через хворобу підсудного Василя Удовиченка , повідомляє «УНІАН».

На початку засідання суддя оголосив, що до нього надійшли офіційні документи із лікарні, які підтверджують хворобу Удовиченка .

У свою чергу, сторона захисту підсудного припустила, що, швидше за все, і 15 жовтня судове засідання не відбудеться, оскільки Удовиченко ще перебуватиме на амбулаторному лікуванні після завершення стаціонарного курсу медичних процедур.

Наступне судове засідання має розпочатися о 14: 00 15 жовтня.

Раніше Броварський міськрайонний суд Київської області переніс на 11 жовтня судове засідання за обвинуваченням міліціонерів у халатності, яка привела до втечі Мельника, у зв'язку з серцевим нападом в одного і з обвинувачених.

Як повідомляв ForUm, Мельник був затриманий 27 липня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України. Він вимагав та отримав від двох українців хабара в розмірі 40 тис. і 80 тис. грн за вступ їхніх родичів у свій вуз.

7 серпня на екс-ректора наділи електронний браслет.

9 серпня він втік з-під домашнього арешту

13 серпня був оголошений у міждержавний розшук, а 14 серпня - міжнародний.

27 серпня Захарченко заявив, що правоохоронні органи встановили місце знаходження Мельника і готується до його затримання та екстрадиції в Україну.

6 вересня прокуратура завершила досудове слідство у кримінальній справі стосовно двох службових осіб органів внутрішніх справ і передала до суду обвинувальний акт за звинуваченням їх у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України, тобто службову недбалість, у результаті якої скоїв втечу затриманий.

Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114