Нині в Україні працюють приблизно 5500 автомобілів швидкої допомоги. Експерти підрахували: щороку заміни потребують майже 600 з них. Адже машини швидко зношуються, долаючи щомісяця понад 30 тисяч кілометрів, зокрема й розбитими дорогами, наголошує часопис «Урядовий кур’єр».

За статистикою, бригади швидкої допомоги в Україні щороку здійснюють понад 13 мільйонів виїздів. Дзвінок на «103» свідчить про загрозу для здоров’я, а часто й життя людини. Тому екстрена медична допомога потребує не тільки високої кваліфікації лікарів, злагодженості дій бригади «швидкої», а й доброї оснащеності автомобіля відповідним обладнанням та лікарськими препаратами, його надійності під час експлуатації. Однак нині не в усіх закладів є змога таких вимог дотримуватися. Тож одне із завдань медичної реформи – впровадження національної системи екстреної медичної допомоги європейського рівня. Головна складова прориву – ініційоване Президентом України масштабне оновлення парку машин швидкої допомоги, наголошує видання.

За всі роки незалежності в країні практично не накопичено досвіду централізованої закупівлі такого медичного транспорту. Як наслідок, до 2011 року медичні заклади в регіонах володіли доволі строкатим автопарком із 50 моделей АШМД, нерідко з 20-річним стажем, ненадійних, дорогих в обслуговуванні та ремонті через багаторазово вироблений ресурс шасі (термін амортизації теоретично становить 7-10 років, а практично – ще менше).

На цьому тлі великим досягненням лікарі називають оновлення в 2012 році Міністерством охорони здоров’я парку «швидких» у пілотних регіонах завдяки централізованій закупівлі 2011 року. З 286 АШМД – 216 автомобілів В-класу і 70 автомобілів С-класу. «У нас є план, згідно з яким передбачено оновлення автопарку швидкої допомоги протягом 3-5 років», – заявила міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова.

Згідно з планами уряду, перша централізована закупівля «швидких» мала виявити проблемні точки і розробити шляхи їх усунення та попередження під час масштабного оновлення всього автопарку. Зокрема, було встановлено недостатню відповідність існуючого на той момент стандарту фактичним умовам експлуатації автомобілів швидкої медичної допомоги у вітчизняних реаліях. Як з’ясувалося, їм потрібна ще більша надійність і якість, щоб витримувати екстремальні навантаження. Причому передовсім страждає саме шасі, і саме його поломка – основна причина списання автомобілів. Оскільки вартість шасі становить не більше 40% від вартості автівки, ухвалено рішення про підвищення вимоги до його надійності.

Друга проблема крилася в непоодиноких невідповідностях стандартам при нецентралізованих закупівлях «швидких» за місцеві бюджети. Як правило, нижча ціна була зумовлена ​​браком важливого медобладнання.

Саме на основі аналізу експлуатаційних відгуків експертна група МОЗ розробила зміни до Національного стандарту. Нові вимоги передбачають численні удосконалення: комплектація шасі системами безпеки, цільна капсула салону з ударостійкого, легкого, стійкого до дезінфекції матеріалу (раніше виробники використовували ДСП, фанеру). Крім того, значно посилюється тепло- , шумо- і віброізоляція, затверджений більш високий рівень освітлення, кліматичної установки і, звичайно, підвищено вимоги до медобладнання.

На новий етап програма забезпечення України машинами швидкої допомоги вийшла на початку 2013 року, коли набув чинності Закон, підписаний Президентом України, «Про екстрену медичну допомогу».

Після цих комплексних підготовчих кроків Президент України 24 липня 2013 підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік »№ 395-VII», яким були визначені джерела бюджетного фінансування програми, що передбачає закупівлю майже 1500 автомобілів швидкої допомоги на суму 922 000 000 гривень, зазначає «Урядовий кур’єр».

Право поставляти автомобілі швидкої допомоги в результаті тендеру отримають ті виробники, які виявляться здатними надати машини найкращої ​якості. При цьому, згідно із законодавством, ціна в переможця повинна бути найнижчою.

Нині регіони вже заявили про свої потреби щодо «швидких». Так, автомобілі класу А2 – 206 одиниць, класу В – 1063, класу С – 143 одиниці.

Надходження перших карет швидкої допомоги в регіони очікується вже цього року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

180