Зустріч президента США Барака Обами з конгресменами-республіканцями не принесла вирішення проблем фінансування держустанов і стелі держборгу, передає Fox News.

Незважаючи на безрезультатні переговори, обидві сторони стверджують, що результати зустрічі позитивні, оскільки вони працювали в напрямі прийняття можливої угоди.

Білий дім заявив у короткій заяві, що «ніяких конкретних рішень не було прийнято», але п резидент «сподівається на подальший прогрес у переговорах».

Наступна зустріч між Обамою та республіканцями Сенату запланована на ранок п'ятниці.

План республіканців полягав у шеститижневому збільшенні стелі боргу, без будь-яких додаткових умов.

Обама раніше говорив, що не підпише закон про підвищення стелі держборгу, якщо конгресмени приймуть це рішення в обмін на якісь умови.

Нагадаємо, через відсутність компромісу щодо бюджету багато державних установ США закрилися з 1 жовтня, сотні тисяч людей були відправлені в неоплачувану відпустку.

Робота федерального уряду США частково припинена вже другий тиждень, і ознак швидкого вирішення проблеми поки немає, незважаючи на наближення крайнього терміну для підвищення ліміту держборгу, щоб уникнути дефолту.

Спікер Палати представників Джон Бейнер виключив будь-які заходи для підвищення стелі запозичень без поступок з боку Обами, який, у свою чергу, пообіцяв не вести переговорів, поки Конгрес знову не запустить роботу уряду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

401