Україна пропонує російським фахівцям провести інспекції якості на підприємствах компанії Roshen, вироби якої заборонили постачати до РФ, згідно з нормами СОТ, заявив в інтерв'ю РІА «Новости» та телеканалу «Росси я 24» прем'єр-міністр України Микола Азаров.

«Ми здійснюємо консультації на технічному рівні. Ви говорите, що продукція Roshen не відповідає якимось вимогам? Доведіть. Ви хочете провести інспекції на їхніх підприємствах? Проводь те у відповідності з визнаними міжнародними нормами, наприклад, нормами СОТ»,- сказав Азаров.

Нагадаємо, ввезення до РФ кондитерських виробів Roshen України заборонений після того, як Росспоживнагляд відібрав у торгових мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості .

Україна направила РФ всі матеріали, необхідні для повернення продукції Roshen на російський ринок.

20 вересня Росія заявила, що не отримала всієї необхідної документації від української кондитерської компанії Roshen, робота щодо повернення її продукції на російський ринок поки не просувається.

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк вважає, що керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повинен приїхати в Україну і проінспектувати підприємства Roshen.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164