Представництво України при Євросоюзі спростовує інформацію про нібито зірване з вини української сторони засідання Комітету парламентського співробітництва Україна - ЄС.

Як наголошується в повідомленні Представництва України при ЄС, «захід, який відбувся у Страсбурзі 9 жовтня, було засіданням Делегації Європейського Парламенту у зв'язках з Україною, іншими словами - європейської частини Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС, на якому, серед іншого, були обговорені організаційні питання діяльності Комітету. У той же час формат засідання, яке по суті є внутрішнім заходом Європейського Парламенту, не передбачав участі депутатів Верховної Ради України», повідомляє «УНІАН».

«Тому про нібито бойкот української стороною засідання 9 жовтня у Страсбурзі говорити просто некоректно», - заявляють у представництві України.

Як повідомляв ForUm, чергове засідання делегації Європарламенту у комітеті парламентського співробітництва ЄС-Україна завершилося у Страсбурзі, так і не розпочавшись, оскільки українська частина комітету на засідання не з'явилася.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак підписав розпорядження про формування делегації для участі у засіданні групи Україна-ЄС у Європарламенті.

Глава парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає, що інцидент, пов'язаний з неявкою української делегації на засідання парламентської групи Україна-ЄС у Європарламент, не є скандалом і не вплине негативно на євроінтеграційні плани України.

Єфремов підозрює опозицію у спробах зриву євроінтеграції.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196