Справу про масове отруєння дітей у Дніпровському районі призначено до розгляду по суті на 23 жовтня. Як повідомляє прес-служба прокуратури Дніпровського району міста Києва, сьогодні у Дніпровському райсуді столиці відбулось підготовче судове засідання у кримінальній справі про масове отруєння дітей у дитячому садку №455.

Завідувача дитсадка, медичну сестру та кухаря зазначеного навчального закладу судять за вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.137 КК України - неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.

Досудовим слідством встановлено, що у посадові обов'язки саме цих працівників входив контроль за якістю продуктів харчування, умовами їхнього зберігання та санітарним станом харчоблоку.

Нагадаємо, з 19 по 22 червня поточного року 43 дитини віком від 3 до 6 років після відвідування зазначеного дошкільного закладу були госпіталізовані з діагнозом «гостра кишкова інфекція».

За даним фактом прокуратура Дніпровського району відкрила кримінальне провадження та розпочала досудове розслідування.

У подальшому було встановлено, що викликав захворювання збудник сальмонельозу, який виявили у курячих яйцях і вермішелеві й запіканці.

Винних в отруєнні дітей у київському дитсадку можуть посадити на три роки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167