Федерація футболу України та ФК «Металіст» просять вболівальників відмовитися від піротехніки і банерів образливого змісту на стадіоні під час матчу відбіркового туру Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Польщі, який відбудеться 11 жовтня в Харкові.

Відповідне звернення опубліковане на офіційному сайті футбольного клубу.

«Переконливо просимо вас відмовитися від використання піротехніки, не кидати сторонні предмети на поле, шанобливо ставитися до учасників гри, не проносити банери з образливим змістом. Не забувайте, що поруч з вами на стадіоні знаходяться літні люди, жінки і діти. На стадіонах нашої країни немає місця прояву расизму та ксенофобії!» - йдеться у зверненні.

Прес-служба ФК нагадала, що на цьому матчі будуть підвищені заходи безпеки, зокрема, буде здійснюватися контроль допуску на стадіон.

«У зв'язку з цим просимо вас проходити на територію стадіону завчасно», - зазначили в прес-службі, і нагадали, що вхід на стадіон відкривається за 2 години до початку матчу - о 19:00.

Як повідомляв ForUm , Дисциплінарний комітет ФІФА прийняв рішення накласти санкції на збірну України з футбол у вигляді проведення одного матчу без глядачів (Україна - Польща, 11 жовтня в Харкові), а також оштрафував ФФУ на 45 тис. швейцарських франків і дискваліфікував стадіон «Арена Львів» аж до початку відбірного циклу Чемпіонату світу 2018 року.

Санкції були прийняті на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна - Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові, а також доповіді спостерігача організації FARE про расистські і дискримінаційні прояви, які, на його думку, допустили місцеві вболівальники, «вивішуючи неонацистські прапори, імітуючи крики і жести мавп, а також демонструючи нацистське привітання».

3 жовтня санкції щодо збірної України були припинені.

Перед матчем навколо стадіону «Металіст» буде організовано три кільця оточення.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

818
Классические туфли мужские