Шевченківський районний суд Львова засудив до семи років позбавлення волі колишнього начальника сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Червоноградського міськвідділу, який протягом майже двох років отримав від наркозалежних хабарів на загальну суму понад 130 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, за цю винагороду правоохоронець покривав їхню діяльність, пов'язану з обігом наркотичних засобів.

Крім цього, колишній міліціонер засуджений за перевищення влади і службових повноважень, що супроводжувалося насильством і застосуванням зброї; зловживання владою і службовим становищем; службове підроблення і незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів.

Також суд застосував до засудженого покарання у вигляді штрафу, конфіскації майна і позбавлення права займати посади в правоохоронних органах. Цим же вироком його позбавлено спеціального звання.

У даному кримінальному провадженні до відповідальності притягнутий ще один колишній міліціонер за зберігання без мети збуту наркотичних засобів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187
Туфли осень-зима Everest