Інформація про утримання в одній камері Миколаївського слідчого ізолятора двох підозрюваних у зґвалтуванні і побитті 29-річної Ірини Крашкової у Врадіївці не відповідає дійсності.

Про це Forum'у повідомили в управлінні Державної пенітенціарної служби Миколаївської області.

«На інформацію, озвучену адвокатом Крашкової і пізніше опубліковану в Інтернеті, управління ДПтСУ офіційно заявляє, що підсудні Сергій Рабиненко і Дмитро Поліщук після прибуття в Миколаївський слідчий ізолятор були розміщені в різних корпусних відділеннях у різних камерах відповідно до вимог ст. 8 Закону України «Про попереднє ув'язнення», - йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що під час перебування в слідчому ізоляторі Рабиненко і Поліщук в одній камері або якому-небудь іншому приміщенні разом не утримувалися.

«З боку співкамерників і адміністрації установи щодо підсудних тиск не чинився, що підтверджують останні письмовими поясненнями», - підкреслили в ДПтС.

Нагадаємо, 8 жовтня Первомайський районний суд почав розгляд по суті справи про побиття 29-річної Ірини Крашкової.

У смт Врадіївка Миколаївської області 26 червня троє чоловіків затягли в автомобіль Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля с. Сирове, побили і зґвалтували.

28 червня за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень затримали лейтенанта міліції Дмитра Поліщука і таксиста Сергія Рябиненка.

Увечері 2 липня прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Євгена Дрижака.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

179