Наступного тижня, після завершення перевірки документів, наданих українською стороною, планується інспектування експертами Росспоживнагляду українських підприємств корпорації «Рошен» та двох українських лабораторій. Про це повідомляє прес-служба Росспоживнагляду.

Зокрема, експерти відвідають Науковий центр превентивної токсикології, харчової і хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя Міністерства охорони здоров'я України та ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Росспоживнагляд повідомляє, що в даний час експерти служби завершують документарну перевірку представлених українською стороною документів щодо якості кондитерської продукції.

Нагадаємо, ввезення в РФ кондитерських виробів Roshen з України заборонено після того, як Росспоживнагляд відібрав у торгових мережах Москви продукцію чотирьох фабрик компанії і виявив порушення щодо якості.

Україна направила РФ всі матеріали, необхідні для повернення продукції Roshen на російський ринок.

20 вересня Росія заявила, що не отримала всієї необхідної документації від української кондитерської компанії Roshen, робота з повернення її продукції на російський ринок поки не просувається.

Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк вважає, що керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повинен приїхати в Україну і проінспектувати підприємства «Рошен».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

935