29-річна жителька Врадіївки Ірина Крашкова, яку в червні цього року жорстоко побили та зґвалтували, подала позов до своїх ґвалтівників про відшкодування їй моральної шкоди у розмірі 1 млн грн. Про це біля будівлі суду повідомив адвокат одного із підсудних Сергія Рябіненка Олексій Гончарук.

Адвокати Крашкової суму журналістам не озвучували, сказали, що зроблять це пізніше. За їхніми словами, моральна шкода значна, оскільки потерпіла отримала серйозні фізичні травми і не зможе більше працювати, а також серйозна психологічна шкода.

Представник прокуратури підтвердив, що у позові заявлено суму в 1 млн грн, повідомляє «УНІАН».

Також Крашкова пред'явила позов про відшкодування матеріального збитку, проте суму не озвучують. Позови пред'явлені до всіх трьох обвинувачених: міліціонерів Євгена Дрижака і Дмитра Поліщука, а також до єгеря Рябіненка.

Нагадаємо, у смт Врадіївка Миколаївської області 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля с.Сирове, побили і зґвалтували.

28 червня за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень були затримані лейтенант міліції Дмитро Поліщук і таксист Сергій Рябіненко.

Увечері 2 липня прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Євгена Дрижака.

8 жовтня Первомайський районний суд почав розгляд по суті справи про побиття Крашкової.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

238