Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов доручив посилити відповідальність чиновників за невиконання звернень кримчан. Про це глава виконавчої влади автономії заявив на засіданні Ради міністрів Криму 8 жовтня, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.

Могильов підкреслив , що останнім часом почастішали звернення кримчан на гарячу лінію Ради міністрів. «Це говорить про те , що у нас окремі чиновники на місцях досить недобросовісно ставляться до звернень громадян. Чому тільки після того, як підключається Рада міністрів , проблема , яку порушують люди , вирішується буквально за півдня або кілька днів, а до цього не вичерпувалася місяцями. На минулій апаратній нараді мені доповідали, що вже притягнуті до відповідальності кілька чиновників за таке неадекватне ставлення до прохань людей», - заявив Могильов.

Звертаючись до глав міст і районів Криму, він доручив ставити на жорсткий контроль виконання всіх проблемних питань, з якими звертаються люди. «Звернення до Ради міністрів - це остання інстанція. Будемо робити оргвисновки, притягувати до відповідальності. Всі повинні розуміти, що людина, яка сидить на робочому місці, відповідає за свою основну функцію - виконання прохань і потреб людей. Якщо цього не робите - заяву на стіл і можете йти працювати в інші місця. Ми всі служимо людям . Ви відповідаєте за те, щоб ваші підлеглі адекватно реагували на звернення людей», - підкреслив глава Радміну.

Згідно з повідомленням, за його дорученням раніше за незадовільну роботу із зверненнями громадян вжиті заходи стягнення до чиновників у 4-х регіонах Криму.

При цьому Могильов заявив, що за незадовільну роботу зі зверненнями громадян премій повинні бути позбавлені всі голови РДА. Встановлення фактів порушення дисципліни триває.

На телефонну лінію голови Ради міністрів Криму з початку 2013 року надійшло понад 8 тисяч звернень.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

147