Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов доручив передбачити у республіканському бюджеті кошти на відновлення після пожежі житлового будинку у смт Гаспра (Ялта). Таке доручення Анатолій Могильов озвучив на засіданні Ради міністрів Криму 8 жовтня, повідомляє Управління інформаційної політики Ради міністрів АР Крим.

За попередньою оцінкою, на відновлення покрівлі та пошкоджених вогнем поверхів необхідно близько 2,5 млн грн. «Два поверхи в будинку вигоріли майже повністю, досить багато людей залишилися без даху над головою. Будинок старий, але за висновком експертів підлягає відновленню. Наше завдання - допомогти у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», - підкреслив Могильов.

Голова Ради міністрів доручив міністру фінансів АРК Миколі Скорику опрацювати дане питання і підготувати проект розпорядження про виділення коштів на відновлення житлового будинку. В даний час мешканці будинку розселені у санаторіях ПБК.

Нагадаємо, 7 жовтня о 04:04 ранку сталося займання у триповерховому житловому будинку за адресою смт Гаспра, вул.40 років Жовтня, 15. Вогонь знищив покрівлю та дерев'яні перекриття площею 750 кв. метрів. Рятувальники евакуювали 65 людей. Пожежа була локалізована о 06:52. За попередніми даними, причиною загоряння могло стати замикання в електромережах будинку.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

130