Верховна Рада України виділила кошти для роботи Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту. Як повідомляє кореспондент ForUm'у, за відповідний законопроект проголосували 335 парламентаріїв.

Міністр науки і освіти Дмитро Табачник, представляючи законопроект у сесійній залі, заявив, що документ має суто технічний характер. «Він спрямований на виконання рішення Президента України, який своїм указом реорганізував центральні органи виконавчої влади, створивши Міністерство молоді та спорту окремо і Міністерство науки і освіти окремо».

Табачник особливо звернув увагу на те, що прийняття законопроекту не призведе до збільшення видаткової частини Держбюджету на 2013 рік.

У той же час голова парламентського комітету з питань бюджету Євген Геллер зауважив, що у ході підготовки законопроекту до розгляду в парламенті у першому читанні надійшло звернення Міносвіти про невідкладність добудови гуртожитку Київського національного торговельно-економічного університету, а також про необхідність забезпечення проведення Всесвітніх літньої і зимової Універсіад. Відповідно, на ці потреби виділено 3 млн грн. і 4 млн 811 тис. грн.

Як повідомляв ForUm, Президент Віктор Янукович указом від 28 лютого реорганізував Міністерство освіти і науки, молоді та спорту і Державної служби молоді та спорту у Міністерство науки і освіти і Міністерство молоді та спорту.

Міністром науки і освіти був призначений Дмитро Табачник, міністром молоді та спорту - Равіль Сафіуллін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177