Президент Російської Федерації Володимир Путін у черговий раз підкреслив, що рішення України щодо зближення з Євросоюзом завдасть шкоди економічним зв'язкам з РФ, але «у нас не буде жодних проблем у політичній сфері». Про це заявив сьогодні журналістам президент РФ Володимир Путін за підсумками саміту АТЕС на о. Балі в Індонезії.

«Я впевнений (у цьому. - Ред.). Україна і Росія - це абсолютно точно братські держави, я вже говорив, - за великим рахунком, один народ. Так що, зрозуміло, ми будемо співпрацювати так само, як це робимо зараз», - запевнив президент РФ.

У той же час він зазначив, що Росія, у разі підписання Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом, прийматиме рішення щодо захисту свого ринку, але строго в рамках правил, передбачених ВТО.

«Якщо Україна, і до цього все йде, і надалі знизить рівень захисту своєї власної митної території, то нам доведеться вживати якісь захисні заходи. Безумовно, це мають бути заходи виключно в рамках Всесвітньої організації», - підкреслив глава російської держави, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За його словами, «одне з положень зони вільної торгівлі в рамках СНД дає нам право вводити захисні заходи, там прямо це написано».

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС і створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на Вільнюському саміті «Східного партнерства».

Російська сторона раніше заявляла, що Митному союзу в цьому випадку доведеться вживати захисні заходи.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

466