Україна і Білорусь розширять співпрацю в області рослинництва. Відповідну угоду 7 жовтня підписав міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк під час робочого візиту до Білорусі.

Документ повинен посприяти збільшенню експорту української рослинницької продукції в Білорусь і розширенню товарообігу аграрної продукції між країнами.

«Білорусь є для України важливим торговим партнером у галузі сільського господарств, і підписана сьогодні угода сприятиме розширенню нашого співробітництва та забезпечить взаємний обмін інформацією, документацією, результатами досягнень у фітосанітарії», - підкреслив Присяжнюк.

За словами глави відомства, підписання цього документа сприятиме розширенню можливостей двосторонньої співпраці між Україною і Білоруссю в аграрному секторі. Зокрема, цей документ допоможе поглибити співпрацю в рослинництві.

Нагадаємо, минулого тижня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про підписання Угоди з Радою Міністрів Республіки Білорусь про співробітництво в галузі карантину та захисту рослин. Цей документ повинен убезпечити території обох держав від занесення і розповсюдження регульованих шкідливих організмів , а також запобігти виникненню перешкод у двосторонній торгівлі продукцією рослинного походження.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

127