Першотравневий районний суд 8 жовтня розпочне розгляд по суті справи про побиття та зґвалтування міліціонерами 29-річної продавщиці з Врадіївки Ірини Крашкової.

Засідання буде виїзним і відбудеться в будівлі Апеляційного суду Миколаївської області.

Як пише «Комсомольська правда в Україні», справу розглядатимуть в обласному центрі , оскільки доставляти підсудних сюди набагато простіше, ніж у районне містечко.

За словами адвоката потерпілої Євгена Стельмаха, цього разу засідання почнеться з оголошення обвинувального висновку, який займає 40 машинописних сторінок.

Як повідомляв ForUm, 27 червня 29-річну мешканку Врадіївки Ірину Крашкову знайшли на вулиці без одягу з ознаками насильства. Потерпілу госпіталізували в реанімацію.

28 червня за підозрою в скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень були затримані лейтенант міліції Дмитро Поліщук та єгер Сергій Рябіненко. Після дводенних масових акцій протесту громадян у Врадіївці прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Дрижака, на якого також вказувала потерпіла.

5 серпня прокуратура Миколаївської області вручила підозрюваним у зґвалтуванні та побитті Крашкової повідомлення про нову підозру. Їх дії перекваліфіковані на ч. 2 ст. 15 п.п. 4,6,9,12 та ч. 2 ст. 115 (скоєння завершеного замаху на навмисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групою осіб).

Крім того, Рябіненку інкримінується скоєння розбійного нападу, а Поліщуку і Дрижаку - скоєння зґвалтування, розбійного нападу, а також низки службових злочинів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187