Польща оптимістично оцінює перспективи співпраці з Україною як асоційованим членом Європейського Союзу, заявив президент Польщі Броніслав Коморовський.

«Хочу зазначити, що ми оптимістично оцінюємо перспективу співробітництва, яке передбачає співпрацю Польщі як країни-члена Євросоюзу, і України, яка буде державою-асоційованим членом Євросоюзу», - сказав глава польської держави у понеділок, 7 жовтня, в Кракові у заяві для ЗМІ після зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем.

Коморовський підкреслив, що відносини України і Польщі мають стратегічне значення. Він також додав, що зараз ведеться активна робота для того, щоб запланований на листопад поточного року Вільнюський саміт Східного партнерства пройшов успішно. «Ми працюємо важко, і виглядає, що плідно - на успіх саміту Східного партнерства», - сказав він.

За словами польського президента, під час зустрічі сторони оцінили хід підготовки до підписання Угоди про асоціацію України та ЄС. «Це була розмова про ліквідацію останніх перешкод для успіху саміту у Вільнюсі», - підкреслив Коморовський, передає «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, 18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом сприятиме послідовному руху країни до європейської якості життя.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

253