Підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом створить додаткові можливості для співпраці України і Митного союзу. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у Мінську на спільній з прем'єр-міністром Білорусі Михайлом Мясниковичем прес-конференції, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Підписанням Угоди про асоціацію з ЄС безумовно не завершиться етап співпраці з Білоруссю, з Митним союзом, а навпаки, на нашу спільну думку, з'являться додаткові можливості і стимули для розвитку співпраці», - підкреслив Азаров.

Прем'єр-міністр України в цілому конструктивно оцінив сьогоднішні переговори з вищим керівництвом Республіки Білорусь.

Глава українського уряду повідомив, що найближчим часом експертні групи вивчать проблеми, які можуть виникнути після підписання Угоди про асоціацію.

«Ми домовилися про те, що буквально найближчим часом наші експертні групи вивчать ті можливі проблеми, які можуть виникнути, але, перш за все, вони зосередять свою увагу на тому, як ці проблеми вирішити, і як використовувати цю обставину для всебічного розвитку наших відносин», - підкреслив Азаров.

Як повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Микола Азаров висловив подяку керівництву Білорусі за дуже зважену, спокійну оцінку рішення України про підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко виступає за розробку механізмів для продовження співпраці між Україною і країнами Митного союзу після підписання Угоди про асоціацію країни з Євросоюзом.

Сьогодні, 7 жовтня, глава українського уряду перебуває з одноденним офіційним візитом у Білорусі.


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157