Колишні члени партії «Фронт змін» можуть об'єднатися в новостворену політичну силу. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, заявили журналістам народні депутати України (фракція «Батьківщина») Андрій Павелко та Володимир Полочанінов.

Зокрема, за словами Павелка, рішення про ліквідацію «Фронту змін» деморалізувало команду «фронтовиків». Депутат зазначив, що, виходячи з цього, він вже звернувся з відкритим листом до екс-глави «Фронту змін» Арсенія Яценюка, в якому йдеться про те, що «фронтовики» не можуть відмовитися від принципів цієї політичної сили.

«Фронт змін» - це не порожній паперовий тренд. Це понад 20 тис. членів партії, майже 3 тисячі з яких у 2010 році стали депутатами місцевих рад. Майже всі встояли перед владним батогом і пряником і не зрадили своїх виборців», - сказав нардеп і додав, що «Фронт змін» створювався не як «партія вождя». «Ми звикли обговорювати всі ключові рішення, слухати і чути один одного. Всі програмні документи народжувалися тільки в результаті широкої внутрішньопартійної дискусії», - заявив Павелко.
Крім того, він зазначив, що закликав Яценюка визнати помилкою ліквідацію «Фронту змін» і зберегти політичну команду. «Для цього ми пропонує створити нову партію - правонаступницю «Фронту змін». При цьому вважаємо за необхідне будувати партнерські відносини з опозиційними силами, в першу чергу, з «Батьківщиною», у рамках єдиної демократичної коаліції», - додав він.

Депутат повідомив, що нова політсила може бути створена на основі перереєстрованої у вересні п.р. партії «Демократи».

Позицію Павелка розділив нардеп Полочанінов. Він підкреслив: «Люди, приходячи у «Фронт змін», не тата з мамою шукали, вони шукали однодумців».

Полочанінов повідомив, що новостворена політсила не буде брати участь в будь-яких виборах до 2017 року, крім парламентських виборів. За його словами, це буде опозиційна сила, яка підтримає єдиного кандидата від опозиції на наступних президентських виборах.

Обидва парламентарії підкреслили, що вони не збираються виходити з фракції «Батьківщина», за списками якої вони пройшли до парламенту, але в той же час і не бояться виключення з фракції за порушення фракційної дисципліни.

Також вони заявили, що готові до навішування ярлика «тушки». «Давайте, вішайте ярлики, супер! Найпопулярнішою тушкою XX століття був Уїнстон Черчілль, але англійці пишаються ним», - зазначив Полочанінов. У свою чергу, Павелко додав, що «час і дії руйнують будь-які ярлики».

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

371