Голова Верховної Ради Володимир Рибак звернеться до генерального прокурора Віктора Пшонки щодо розслідування подій 2 жовтня під Київрадою. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив на брифінгу.

За його словами, він хоче отримати інформацію про розслідування, що проводяться, у зв'язку з інцидентами біля будівлі Київради 2 жовтня.

Рибак також зазначив, що кожен народний депутат має право бути присутнім на сесіях місцевих органів самоврядування. «Але приходити і йти до президії, диктувати, що розглядати, ніхто не має права... Тут головне питання - питання культури. Я такого не підтримую і підтримувати не збираюся», - сказав він.

Нагадаємо, 2 жовтня представники опозиційних партій протестували проти проведення сесії Київради, яку вони вважають нелегітимною через завершення терміну повноважень нинішнього складу.

Будівлю мерії взяли під охорону співробітники МВС. Прихильники опозиції на чолі з депутатами парламенту спробували пройти в будівлю мерії, щоб перешкодити проведенню засідання. Над натовпом розпилили сльозогінний газ, хтось кинув кілька димових шашок.

Лілія Брудницька,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

143