Верховна Рада на поточному пленарному тижні має намір схвалити законопроект «Про державну службу пробації», який може стати підставою для звільнення Юлії Тимошенко, передає кореспондент ForUm’y.

Проект закону був розглянутий на минулому пленарному тижні , але не проголосований, оскільки в сесійній залі була відсутня достатня кількість депутатів для прийняття рішень і голосування.

З 8 по 11 жовтня депутати планують розглянути питання про схвалення рішення Президента України Віктора Януковича щодо направлення національного контингенту для участі України в миротворчій операції «Океанський щит» і в операції ЄС «EU NAVFOR ATALANTA».

Крім того, 8-9 жовтня планується, що парламентарі розглянуть законопроект про виділення коштів на вибори у проблемних округах і визначаться з питанням мораторію на ліквідацію і реорганізацію закладів охорони здоров'я.

У четвер найбільш резонансними проектами можуть стати внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів, а також внесення змін до деяких законів України стсоовно особливостей передачі в оренду чи концесію об'єктів теплокомуненерго.


 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157