У Києві в 2014 році почнуть будівництво Великої кільцевої дороги та капітально відремонтують шляхопроводи. Про це, як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк.

За словами Костюка , планується будівництво Великої кільцевої дороги на ділянці від вул.Рокосовського до вул.Богатирської, а потім в Оболонський проспект.

Крім того , буде виконано реконструкцію транспортного вузла на правобережних підходах до Південного мосту зі з'їздами з вул.Саперно-Слобідської на Столичне шосе і реконструкція транспортної розв'язки на Ленінградській площі. Облаштовувати з наступного року будуть і пішохідну зону на вул.Сагайдачного.

Костюк також поінформував про те , що будуть виконані роботи та з капітального ремонту зливо-стокової системи.

Продовжаться роботи з будівництва Подільського мостового переходу , термін введення в експлуатацію якого , за умов стабільного фінансування , запланований на кінець 2015 року. Також планується завершити наприкінці наступного року реконструкцію просп. Перемоги.

Також Костюк доповів , що основні роботи у 2013 році велися на транспортній розв'язці на Поштовій площі. Тут в рамках реконструкції було відновлено пам'ятник морякам «Героїчної Дніпровської флотилії» на Рибальському півострові , завершено будівництво естакади та відкрито рух автотранспорту у першій частині тунелю.

Крім того , в цьому році почалася реконструкція просп.Перемоги і вже виконані роботи на ділянці від кемпінгу «Пролісок» до Святошинського шляхопроводу. Тривало будівництво і Подільського мостового переходу .

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

158