У комунальному підприємстві «Київкінофільм» інформують, що муніципальні кінотеатри «Братислава » і «Київська Русь» відновили свою роботу, повідомляє управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Київської міської державної адміністрації.

Як наголошується в повідомленні, в обох кінотеатрах встановлено нове цифрове обладнання, а також з'явилася можливість демонстрації фільмів у 3D-форматі. При цьому для студентів та пенсіонерів діють знижки на квитки.

«У кінотеатрі «Братислава»... понеділок оголошено днем ​​ глядача. Також у закладі є зона безкоштовного Wi-Fi. У приміщенні кінотеатру і поряд з ним функціонують розважальні дитячі майданчики», - йдеться у повідомленні.

«У кінотеатрі «Київська Русь» функціонують два зали... У репертуарі - новітні фільми. До того ж заклад активно готується до проведення кінофестивалю «Здоров'я». Також у планах керівництва - проведення новорічних вистав, які проходитимуть у великому залі кінотеатру на 1 120 місць», - розповіли у КМДА.

Нагадаємо, раніше Київська міська держадміністрація пропонувала приєднати кінотеатри Братислава, Київська Русь, Лейпциг , Ленінград, Росія, Флоренція, Загреб і кінотеатр ім.Шевченка до КП Київкінофільм.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

801