Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк сьогодні на селекторній нараді доручив виконавчій владі на місцях забезпечити завершення збору врожаю і посівної.

Крім того, глава відомства доручив максимально наповнити овоче- та картоплесховища і посприяти проведенню ярмарків, щоб уникнути цінових коливань.

«З наступного тижня погода покращиться. Тому доручаю керівникам управлінь АПК регіонів терміново розробити план заходів для прискорення завершення осінньої посівної. При цьому прошу врахувати рекомендації НААН. Також наголошую, що місцева влада повинна контролювати стан посіву озимих у кожному регіоні. А з понеділка Міністерство направить в усі регіони спеціальні робочі групи», - підкреслив міністр.

Також Присяжнюк доручив місцевим органам влади посилити контроль над формуванням цін на овочі та картоплю. За словами Миколи Присяжнюка, необхідно максимально заповнити овоче- та картоплесховища в усіх регіонах.

«Місцева влада повинна виробити баланси виробництва і споживання овочів у своїх регіонах. Це допоможе забезпечити безперебійні поставки цієї продукції у великі міста, в першу чергу, шляхом проведення продовольчих ярмарків. І нам вкрай важливо переконати людей не піддаватися штучному ажіотажу і закуповувати овочі та картоплю на ярмарках», - підкреслив міністр.

Крім того, Присяжнюк зазначив, що місцева влада повинна максимально сприяти реалізації проекту заготівельно-збутової мережі «Рідне село». Цей проект стартує вже у найближчі тижні. І саме виконавча влада на місцях повинна допомогти сільгоспвиробникам отримати необхідне обладнання у лізинг.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

166