Депутати Європейського парламенту підкреслюють важливість компромісу в питаннях, які дозволять ЄП виробити консенсус усіх політичних сил щодо укладення Угоди про асоціацію з Україною. Про це заявили делегати політичної групи «Альянс лібералів і демократів за Європу» Європейського парламенту Аннемі Нейтс-Уттеброк, Іво Вайгль і Метін Козак під час зустрічі з міністром закордонних справ України Леонідом Кожарою, повідомляє прес-служба МЗС.

Міністр подякував євродепутатам за послідовну підтримку євроінтеграційних прагнень України і висловив сподівання , що подальша активна позиція парламентаріїв буде сприяти підписанню Угоди про асоціацію Україна - ЄС на Вільнюському саміті «Східного партнерства» у листопаді 2013 року.

Під час зустрічі також були обговорені питання внутрішніх реформ в Україні, зокрема, в напрямі реформування органів прокуратури та виборчого законодавства.

Окрему увагу було приділено діяльності моніторингової місії Європейського парламенту на чолі з Петом Коксом і Олександром Кваснєвським. У цьому зв'язку Кожара підкреслив, що українська сторона очікує звіту місії ЄП, який повинен бути представлений 15 жовтня.

Нагадаємо, 18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

30 серпня Президент України Віктор Янукович запевнив, що Україна виконає умови, необхідні для підписання Угоди про асоціацію.

15 травня поточного року Європейська комісія схвалила проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

18 вересня Кабінет Міністрів затвердив проект Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Україна має намір підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі наприкінці листопада.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

222