Посадовим особам ВАТ «Концерн Стирол» повідомлено про підозру у вчиненні злочинів.

Про це повідомляє відділ зв'язків із засобами масової інформації
Генеральної прокуратури України з посиланням на старшого прокурора - процесуального керівника у кримінальному провадженні за фактом аварії на заводі Максима Березіна.

За його словами, членами слідчої групи зібрані докази причетності посадових осіб ПАТ «Концерн Стирол» до скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст.272, ч.2 ст.367 КК України.

«Посадові особи ВАТ «Концерн Стирол» підозрюються у службовій халатності і порушенні правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей», - сказав Березін і додав, що зазначеним особам вже повідомлено про підозру, їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Крім того, процесуальний керівник зазначив, що в даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчинення злочину і в найкоротший час обвинувальний акт буде направлено до суду.

Нагадаємо, 6 серпня о 14:00 в ході ремонту заводу №1 ПАТ «Концерн Стирол» сталася розгерметизація трубопроводу і викид рідкого аміаку. Внаслідок події загинули шестеро людей, постраждали близько 30 робітників.

Головною причиною аварії на заводі став незадовільний технічний стан аміакопроводу, обумовлений корозією навколишнього середовища, а також ерозією робочого середовища.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

190