Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує до кінця 2013 р. прийняти перший комплекс з п'яти стандартів у будівництві, гармонізованих з міждержавними та європейськими, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Як пояснили в департаменті технічного регулювання та науково-технічного розвитку Мінрегіону, актуальність питання викликана скаргами щодо надійності теплоізоляційних виробів при експлуатації. Застосування нормативних документів технічно розвинених країн ЄС сприятиме підвищенню технічного рівня виробництва та застосування теплоізоляційних виробів.

Мета прийняття і застосування стандартів виду ДСТУ Б ГОСТ ЕN полягає у створенні нормативних документів, у яких взаємопов'язані ідентичні вимоги, що дозволяє створити нормативне поле з реальною можливістю вільного переміщення товарів як на території Європи, так і на території країн СНД, йдеться в повідомленні.

Стандарти, які запропоновані до прийняття як національні стандарти з ідентичним ступенем відповідності міждержавним і європейським стандартам, матимуть поширений та ідентичний зміст на всій території ЄС і країн СНД.

Міждержавний стандарт - це стандарт, прийнятий Міждержавною радою зі стандартизації, дія якого поширюється на територію Співдружності незалежних держав (СНД). Міждержавні стандарти застосовуються на території України, якщо до них приєдналася Україна і вони введені в дію на території України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134