Співробітники Святошинського районного управління міліції столиці затримали 36-річну жінку за заняття протиправною діяльністю. Про це повідомляє відділ по зв'язках з громадськістю столичної міліції.
 
Затримана представлялася працівником «Київгазу», вишукувала пенсіонерів і пропонувала їм поміняти плити або перевірити газ. Поки довірливі громадяни писали заяви і розшукували документи, жінка «оглядала» житло і привласнювала те, що знаходила.
 

Зокрема, однією з жертв став 92-річний місцевий житель, який після відвідування шахрайки не дорахувався майже 40 тисяч гривень. В іншому випадку її здобиччю стали 2500 гривень.

Жінка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за скоєння аналогічних злочинів, але в іншому районі столиці, і мала тюремний досвід.

Слідчим відділом Святошинського районного управління міліції столиці відомості про скоєння кримінального злочину за частиною 3 статті 185 Кримінально кодексу України (крадіжка), внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження, проводиться досудове слідство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

136