Роботи з відновлення діяльності державних і єдиних реєстрів тривають. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

За інформацією Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, станом на 20.00 3 жовтня на 100 відсотків відновлено роботу Державної виконавчої служби України, на 95 відсотків - Державної реєстраційної служби України.

На 72 відсотки відновлено доступ до реєстрів державних нотаріусів і на 65 відсотків - приватних нотаріусів.

На 44 відсотки відновлено ​​роботу ЗАГСів у зв'язку з початком оновлення програмного забезпечення тільки в другій половині дня 3 жовтня.

«Роботи з відновлення діяльності державних і єдиних реєстрів Міністерства юстиції України тривають. Деяка затримка пов'язана з особливо великою кількістю користувачів серед приватних нотаріусів, але проблему планується врегулювати в першій половині дня 4 жовтня», - зазначають у міністерстві.

Нагадаємо, 1 жовтня доступ до єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України виявився неможливим через технічні проблеми.

Доступ до єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України, ведення яких здійснюється державним підприємством «Інформаційний центр Міністерства юстиції України» (Держінформюст), за прогнозами експертів, планувалося відновити 3 жовтня.

Міністр юстиції України Олена Лукаш запевнила, що дані з реєстрів Мін'юсту перебувають у безпеці.

Генеральна прокуратура України передала всю наявну інформацію щодо обмеження доступу до єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України Міністерству внутрішніх справ.

3 жовтня в Міністерстві юстиції заявляють, що в повному обсязі відновлено роботу чотирьох реєстрів.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

220