У Європейському Союзі сподіваються, що Україна виконає всі поставлені перед нею завдання. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на прес-конференції заявив політичний директор МЗС Чехії Павло Фішер.

«Це стосується вибіркового правосуддя, реформи Генеральної прокуратури, виборчого законодавства. Українца для нас - дуже близький і дружній народ, і ми бачимо величезний потенціал співпраці з вами. Так, дохід на душу населення в ЄС більш ніж у 10 разів вищий, ніж у вас, і завдяки Асоціації цей розрив може скоротитися. Не менш величезний потенціал ринкового співробітництва. Але для реалізації всіх цих можливостей потрібно гармонізувати правове поле, бізнес-підходи, контакти між людьми», - сказав фахівець.

Він висловив упевненість, що Угода про Асоціацію буде підписана і потім ратифікована. «Але для успішної ратифікації всіма країнами Євросоюзу до них потрібно донести, що Україна виконує свої зобов'язання і налаштована дуже серйозно. Сьогодні в Європі є парламенти, які дуже скрупульозно стежать за виконанням цих зобов'язань, і вам треба буде вести з ними предметну роботу», - акцентував дипломат.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на вільнюському саміті « Східного партнерства».

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

177