Успіх подальших аграрних реформ в Україні значною мірою залежатиме від об'єднання зусиль держави, регіональної влади та місцевого самоврядування, аграрного бізнесу і сільського населення для активізації підприємницької та інноваційної діяльності. Про це сказав Президент України Віктор Янукович на відкритті Міжнародного інвестиційного форуму в Кіровограді, повідомили ForUm'у у прес-службі Глави держави.

«Переконаний, що аграрно-промисловий комплекс перетвориться на «точку зростання» і одну з провідних галузей національної економіки, забезпечить конкурентні переваги України на світових ринках», - зазначив він.

Янукович підкреслив, що становлення сучасного аграрного сектора займає провідне місце серед пріоритетів стратегій розвитку багатьох регіонів України.

За його словами, не є винятком і Кіровоградська область, на території якої налічується 2 млн гектарів земель сільськогосподарського призначення.

«Область є провідною в Україні у виробництві продукції сільського господарства і прагне досягти становлення високотехнологічного аграрного сектора в поєднанні зі стійкістю сільських територій. І не випадковим сьогодні є те, що саме на Кіровоградщині відкрилася всеукраїнська агропромислова виставка «Агроекспо», - сказав Янукович.

Президент також підкреслив, що серед завдань держави - ​​ забезпечення гідного місця українського АПК на світовому ринку.

«Наше спільне завдання - стимулювати подальший стабільний розвиток аграрної галузі, забезпечити гідне місце української агропромислової продукції на світовому ринку, підвищити рівень продовольчої безпеки, ефективність роботи підприємств, поліпшити добробут кожної людини», - додав Янукович.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

191