Збір підписів громадян на підтримку всенародного референдуму щодо визначення зовнішньоекономічного вектора України стартує вже 10 жовтня нинішнього року.

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко під час прес-конференції в Києві, повідомляє «ГолосUA».
 
За його словами, для цього КПУ підготувала законодавчу і технічну базу, створивши у всіх регіонах країни спеціальні організаційні комітети.
 

«Ми будемо активно діяти, незважаючи на всілякий опір владі, і поза всяким сумнівом реалізуємо право рядових українців брати участь у вирішенні найважливіших державних питань», - зазначив лідер Компартії.

Він також навів офіційну статистику, згідно з якою на сьогоднішній день 61% громадян України висловлюються за проведення відповідного референдуму.

Дослідження було проведено Київським міжнародним інститутом соціології - однією з найвпливовіших моніторингових організацій на території колишнього СРСР.

Нагадаємо, в кінці листопада поточного року у Вільнюсі відбудеться Саміт Східного партнерства, на якому Україна планує підписати Угоду про Асоціацію з ЄС.

Українські економісти неодноразово висловлювали побоювання з приводу впливу на економіку країни цього документа. Тоді як вигоди України в разі приєднання до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном давно прораховані.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163