Святкування в Україні Всесвітнього дня заощаджень популяризує ідею ощадливості і акцентує увагу громадськості на користі фінансових знань у збереженні та примноженні коштів кожного. Про це в ході прес-конференції на тему «Всесвітній день заощаджень: як економному стати багатим» заявила директор Генерального департаменту інформаційних технологій і платіжних систем Нацбанку Наталія Синявська.

«Фінансова грамотність стає одним з ключових і необхідних навичок, оскільки є невід'ємною складовою ефективності захисту прав споживачів фінансових послуг та основою фінансової незалежності держави», - цитує її слова прес-служба НБУ.

Синявська нагадала, що цього року за підтримки та у співпраці з НБУ в 421 українській школі викладається експериментальний курс «Фінансова грамотність», у минулому навчальному році в проекті брали участь 86 шкіл. «Близько 3 тис. дітей, які відпочивали в літніх таборах цього року, взяли участь у заняттях з фінансової грамотності. Навчання основам фінансової грамотності в 47 літніх таборах проходило у форматі інтерактивних занять», - розповіла представник НБУ.

За її словами, Нацбанк цінує і підтримує ініціативи всіх сторін, які зацікавлені у підвищенні рівня фінансової грамотності населення України, у тому числі введенні успішної європейської традиції - проведення банками, державними установами, навчальними закладами та громадськими організаціями Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень в Україні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

119