Народні депутати України готові працювати понаднормово для ухвалення змін до виборчого законодавства до саміту «Східного партнерства», який пройде в листопаді у Вільнюсі.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході круглого столу заявили парламентарії від фракцій ВО «Батьківщина» Руслан Князевич, «УДАР» Ростислав Павленко і Партії регіонів Дмитро Шпенов.

Як зазначив Князевич, до саміту парламенту залишилося працювати в пленарному режимі тільки один тиждень, і він сумнівається, що за цей термін нардепи встигнуть напрацювати і прийняти законопроект про вибори з урахуванням позицій всіх політичних фракцій.

Він запропонував Міністерству юстиції терміново внести напрацювання до Верховної Ради та передати їх до комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, після цього провести позачергові засідання парламенту.

«Ми готові працювати на позачергових засіданнях», - сказав Князевич.

Його підтримав народний депутат від «УДАРу» Павленко.

Регіонал Шпенов заявив кореспонденту ForUm'у, що фракція його політсили також погодитися працювати понаднормово.

«Фракція ПР не один раз голосувала за продовження робочого дня, ініціювала роботу без перерви, і я не пам'ятаю випадків, щоб вони не підтримали ініціативу працювати», - сказав Шпенов.

Нагадаємо, остаточні рекомендації від ОБСЄ і висновок Венеціанської комісії (Європейської комісії «За демократію через право») щодо змін до виборчого законодавства України будуть вже на початку жовтня.

Саміт «Східного партнерства» відбудеться 28-29 листопада цього року у Вільнюсі. На цьому саміті Україна і Євросоюз можуть підписати Угоду про асоціацію за умови виконання офіційним Києвом трьох умов: реформування виборчого законодавства, вирішення проблеми виборчого правосуддя і продовження реформ у рамках виконання Порядку денного асоціації.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

163