За фактом застосування співробітником « Беркута» сльозогінного газу під час сутичок під Київрадою призначено службову перевірку. Про це в ефірі «5 каналу» повідомив заступник начальника Слідчого управління ГУ МВС України в Києві Олег Шеремет.

«З цієї нагоди хочу сказати, що на фото ми бачимо, що працівник міліції застосовує сльозогінний газ. Після прибуття до місця дислокації, а саме в підрозділ, ним було подано рапорт керівнику підрозділу про застосування газу. На підставі цього керівником підрозділу була призначена службова перевірка, за результатами якої буде складено висновок про правомірність застосування чи неправомірність застосування спецзасобу», - заявив Шеремет.

Як повідомляв ForUm, в міліції визнали, що їхні співробітники використовували сльозогінний газ під час охорони правопорядку на мітингу перед Київрадою.

Нагадаємо, 2 жовтня біля будівлі Київської міської ради зібралися близько 1000 прихильників опозиції, які протестували проти проведення засідання Київради.

Час від часу між мітингувальниками та правоохоронцями виникали локальні сутички. У ході однієї з таких бійок міліціонери застосували сльозогінний газ.

Крім того, учасники мітингу кинули кілька димових шашок.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

256