Список індикаторів готовності України до підписання Угоди про асоціацію дозволяє говорити про достатній прогрес нашої країни в усіх сферах.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов у ході зустрічі з членом Європейської Комісії з питань торгівлі Карелом Де Гухтом, де було проаналізовано поточний стан вирішення деяких питань двосторонньої співпраці з ЄС.

Під час зустрічі обговорювалися питання можливості застосування деяких положень угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС після підписання Угоди про асоціацію та схвалення її Європарламентом.

«Я вже сьогодні зустрічався з Прем'єр-міністром, Першим віце-прем'єром і Президентом, однак наша зустріч дуже важлива для того, щоб ми обговорили ті питання, які можуть виникнути після підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі. Я хотів би обговорити ті питання, які стосуються економічного сектору і, зокрема, бізнес-клімату. Я особливо хотів би почути ваші відповіді на ті проблеми, які існують у цій сфері, і також ті підходи, які ви будете використовувати для вирішення цих питань», - сказав Карел де Гухт .

«Уряд приділяє цьому питанню велику увагу. Ви знаєте, поставлене завдання Президентом Віктором Януковичем, що це магістральний напрям нашої внутрішньої економічної політики», - зазначив міністр.

Крім того, обговорювалися питання можливості надання Євросоюзом фінансової та технічної допомоги Україні для імплементації угоди про зону вільної торгівлі, особливо в частині впровадження в нашій державі стандартів і технічних регламентів ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

346