У міліції визнали, що їхні співробітники використовували сльозогінний газ сьогодні у ході охорони правопорядку на мітингу перед Київрадою.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу повідомив начальник Головного управління МВС України у Києві Валерій Коряк.

«Сльозогінний газ було застосовано один раз після того, як нашого співробітника витягли з шеренги, затягли в натовп і почали бити», - зазначив він.

Також Коряк пообіцяв перевірити інформацію журналістів про те, що міліціонери кидали назад у мітингувальників їхні димові шашки. Він також повідомив, що до охорони правопорядку під час мітингу залучалися близько 600 працівників органів.

Нагадаємо, сьогодні столична міліція повідомляла, що не застосувала спецзасобів біля КМДА, однак правоохоронцям довелося відкидати димові шашки, кинуті в їхній бік з боку мітингувальників.

Як повідомляв ForUm, сьогодні , 2 жовтня , біля будівлі Київської міської ради зібралися близько 1000 прихильників опозиції , які протестували проти проведення засідання Київради.

Час від часу між мітингувальниками та правоохоронцями виникали локальні сутички . У ході однієї із таких бійок міліціонери застосували сльозогінний газ.

Крім того, мітингувальники кинули кілька димових шашок.

Міліція затримала двох опозиціонерів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

124