Інформаційні атаки і торговельні обмеження Росії, націлені на зрив європейської інтеграції України, не дали бажаних результатів. Таку думку висловив віце-президент Української PR-ліги Денис Богуш у ході прес-конференції «Євроінтеграція та інформаційні війни: мотиви і засоби».

«Інформаційна кампанія (Росії. - Ред.) вплинула дуже позитивно на самовизначення людей - Європейський Союз чи Митний союз? Можна сказати, що таким чином вони зекономили українській владі гроші на (пропаганду. - Ред.) євроінтеграції», - сказав Богуш, повідомляє «Укрінформ».

При цьому експерт переконаний , що Україна повинна бути готова до інформаційного впливу ззовні , оскільки це безпосередньо стосується питань національної безпеки України.

« Повинна бути якась структура - я думаю , чи то у Міноборони , чи то в Адміністрації Президента, яка має здійснювати моніторинг (інформаційних загроз. - Ред.), а наші політики і МЗС повинні реагувати на такі випади», - вважає він . «Якщо ми не будемо відстоювати наші національні інтереси, то так до нас і ставитимуться», - підкреслив Богуш.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент Віктор Янукович заявив, що приниження України російськими ЗМІ не допоможе відносинам між двома країнами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

317