Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів забракувала і зняла з реалізації 32% алкогольної продукції, перевіреної за 9 місяців 2013 року. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, на брифінгу в уряді заявив глава Держспоживінспекції України Сергій Орєхов.

«З метою попередження попадання на споживчий ринок неякісних і небезпечних алкогольних напоїв, пива і виноматеріалів територіальними органами Держінспекції з питань прав споживачів за 9 місяців було перевірено близько 11 тис. декалітрів алкогольних напоїв», - заявив він.

Як зазначили в прес-службі Держспоживінспекції, за результатами цих перевірок майже 32% перевіреної продукції було забраковано та знято з реалізації через порушення вимог законодавства щодо захисту прав споживачів.

У Держспоживінспекції підкреслили, що 11% виявлених порушень стосувалися закінчення терміну придатності продукції.

Орєхов зазначив, що суб'єктам господарювання, яким належала продукція, зразки якої не відповідали вимогам нормативної документації, виписані штрафні санкції.

Як раніше повідомляв ForUm, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів забракувала 40% продовольчих товарів, перевірених протягом дев'яти місяців 2013 року.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

225