Київська міська рада знову звернулася до Верховної Ради України з проханням затвердити межі Києва. Відповідне рішення підтримали сьогодні на засіданні Київради 79 з 82 зареєстрованих у залі депутатів Київради.

За словами голови постійної комісії Київради з питань екологічної політики Дениса Москаля, міськрада просить Верховну Раду якнайшвидше затвердити межі столиці і таким чином захистити Біличанський ліс, повідомляє «УНІАН».

«Адже встановлення меж столиці Верховною Радою дозволить зберегти Біличанський ліс і територію Києва від селищних рад Коцюбинського та Гостомеля», - підкреслив Москаль.

Він також зазначив, що це звернення є важливим ще й тому, що Київський окружний адмінсуд ухвалив рішення, яким скасував рішення Київради, прийняте в лютому цього року «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж міста Києва».

У зверненні депутати Київради зазначають, що зволікання з прийняттям рішення у Верховній Раді може коштувати Києву тисяч гектарів унікального Біличанського лісу, який захищає столицю від негативного впливу важких металів і сполук.

«Зважаючи на загрозу знищення лісового масиву площею більше 3,5 тис. га, який числиться за КП «Святошинське лісопаркове господарство», у Верховній Раді України створено міжфракційне об'єднання «За збереження природного комплексу «Біличанський ліс». Встановлення меж Києва сприятиме захисту Біличанського лісу від неправомірних дій Коцюбинської селищної ради», - наголошується у зверненні.

Депутати назвали рішення Окружного адмінсуду щодо меж Києва «безпрецедентним судовим рішенням», завдяки якому Коцюбинській сільраді дається дозвіл включити в свої кордони 3,5 тис. гектарів території столиці. Київрада зазначає, що це рішення може стати небезпечним прецедентом для всіх інших сусідніх селищ і міських рад, які, посилаючись на досвід Коцюбинського, зможуть претендувати на частину території Києва.

«У такому випадку під загрозою опиниться територіальна цілісність столиці України - міста Києва», - зазначають депутати Київради.

Нагадаємо, 19 серпня Київрада вже зверталася до ВР з проханням затвердити межі столиці, але парламент досі не відреагував.

Як повідомлялося, Київська міська рада затвердила «Проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж міста Києва», яким передбачається розширення меж міста.

Прокуратура домагається повернення Біличанського лісу державі.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

115
Классические туфли мужские