Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запевняє, що підготовка житлових будинків, об'єктів соціальної сфери та бюджетних установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період фактично завершена.

Про це, як передає кореспондент ForUm'у, він заявив, відкриваючи засідання уряду.

«Загалом підготовлено до роботи в зимових умовах 205 тисяч житлових будинків, понад 20 тисяч шкіл, 14 тисяч дитячих садків, 7 тисяч лікарень у 25 тисяч котелень, 2 тисячі водопровідних і 3 тисячі каналізаційних насосних станцій, 243 водопровідних та 847 каналізаційних очисних споруд», - сказав Азаров.

За його словами, до зими готові більше 6 тисяч одиниць спеціалізованої техніки. «На жаль, запуск теплопостачання на наших часто зношених системах іноді може призвести до проривів. Тому особливу увагу я звертаю на готовність аварійно-відновлювальних бригад та створення необхідних запасів матеріалів для ліквідації можливих аварій.

Якщо такі неприємності і трапляться, головне, щоб негайно було вжито необхідних заходів і надана оперативна допомога людям, поки теплопостачання не буде відновлено​​. Підкреслюю: тепло має бути не на папері, а в будинках, школах, дитячих садах, лікарнях», - сказав прем'єр.

Він зазначив, що відповідальність за цей напрям лежить на віце-прем'єр-міністрі Олександру Вілкулу. «Він протягом всього опалювального сезону повинен координувати всі необхідні заходи для забезпечення людей теплом і водою», - додав Азаров.
Як повідомляв ForUm, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник заявив, що опалювальний сезон розпочнеться без ексцесів.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький заявляв, що опалювальний сезон буде розпочато своєчасно, газу в сховищах вистачає.

Станом на 1 жовтня в Україні розпочався опалювальний період у 18 областях та місті Києві.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

164