Відбулася телефонна розмова між президентом Федерації футболу України Анатолієм Коньковим, який знаходиться в Цюріху, і почесним президентом ФФУ, віце-президентом УЄФА Григорієм Суркісом.

Як повідомляє прес-служба ФФУ, за підсумками переговорів було прийнято рішення про спільні дії на шляху виходу з кризової ситуації, що склалася в результаті застосування до ФФУ санкцій ФІФА. Після цієї розмови Суркіс полетів у штаб-квартиру ФІФА.

Нагадаємо, 27 вересня Дисциплінарний комітет ФІФА оголосив вердикт у справі про поведінку вболівальників збірної України під час матчу Україна - Сан-Марино, що пройшов 6 вересня у Львові.

Крім того, рішенням Дисциплінарного комітету збірній України заборонено грати на стадіоні «Арена -Львів» до закінчення відбіркового турніру на Чемпіонат світу 2018 року. Під час матчу кваліфікаційного раунду ЧС-2014 Україна - Сан-Марино (9:0) на трибунах були розтягнуті банери із зображенням логотипу дивізії «СС- Галичина», а також розтяжки з цифрою 88, що означає фашистське вітання.

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з відкритим листом до Федерації футболу України з проханням вжити всіх необхідних заходів, щоб скасувати рішення ФІФА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216