Підвищення рівня соціального забезпечення літніх людей - одне з основних завдань держави. Про це, як повідомляє прес-служба Глави держави, Президент України Віктор Янукович заявив під час спілкування з представниками ЗМІ у Львівській області.

«Люди похилого віку - це люди, які своєю працею заробили на старість для того, щоб мати можливість якісного життя. І наш обов’язок перед людьми похилого віку буде завжди. Ми добре розуміємо, що можливості держави сьогодні ще не такі, як ми хотіли б. І щоразу, коли ми піднімаємо це питання, а ми про це говоримо дуже часто, ми завжди ставимо завдання підвищити рівень соціального захисту людей похилого віку», - сказав він.

«Ми сьогодні повинні пам'ятати про цих людей і вирішувати їхні питання, йти їм назустріч», - зазначив Янукович.

За словами Глави держави, за останні три роки рівень пенсійного забезпечення в Україні збільшився на 42 відсотки. «Багато це чи мало? Безумовно, мало. Треба піднімати і надалі. Тому будемо це робити», - зазначив він.

Крім того, Глава держави нагадав, що в Україні йде підготовка до святкування 70- річчя Великої Перемоги. «Переконаний, що ця підготовка обов'язково передбачатиме підвищення рівня соціального захисту учасників Великої Вітчизняної війни. І, безумовно, ми не забудемо про всіх наших пенсіонерів», - пообіцяв Президент.

На його переконання, нинішні покоління повинні вклонитися подвигу цих людей, які принесли мир на нашу землю.

«Тому з року в рік ми збільшуємо й одноразову допомогу, і пенсії», - підкреслив Янукович.
Також Глава держави вказав на необхідність забезпечення стабільної заробітної плати працюючим громадянам, які відраховують до Пенсійного фонду частину своєї зарплати. «Удосконалення пенсійного забезпечення - це також наша мета і наш обов'язок, чим ми сьогодні займаємося», - підкреслив Президент.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

235