Росія не чинить жодного тиску на Україну та інші держави СНД. Про це з трибуни ПАРЄ заявив спікер Держдуми Сергій Наришкін.

«Росія ніякого тиску на них не надає. Єдине - ми маємо право, і ми цим правом користуємося - представляємо порівняльну інформацію», - сказав спікер, відповідаючи на запитання одного з членів ПАРЄ, який серед країн, на які нібито РФ чинить тиск, назвав Україну, Молдову, Вірменію.

Зокрема, депутат, який виступив від групи народників, сказав, що Росія вживає заходів для перешкоджання вступу України до ЄС. У зв'язку з цим Наришкін зауважив, що Росія користується своїм правом представляти інформацію про те, які вигоди має Україна та інші країни від вступу до Митного союзу, а також які наслідки можуть настати у разі асоційованого членства в ЄС, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Яку б угоду Україна не підписала, куди б вона не вступила, ми все одно будемо турбуватися за них і переживати - там живуть наші брати і сестри», - підкреслив спікер.

Він запевнив, що всі названі держави є суверенними, і право рішення залишається за ними.

Нагадаємо, підписання Угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі вийшло на фінішну пряму. 18 вересня уряд України затвердив проект документа, який планується підписати в листопаді на Вільнюському саміті «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

314