Сьогодні в одному зі службових кабінетів Оболонського райуправління міліції помер 66-річний чоловік, повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю столичного управління МВС. О 12.28 лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть чоловіка і зафіксували відсутність на його тілі будь-яких видимих ​​ознак насильства. Попередня причина смерті - відрив тромбу в судинах.
Раніше чоловік був запрошений до райуправління для дачі свідчень у рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за статтею 358 КК України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

Під час розмови з одним зі співробітників райуправління чоловікові раптово стало зле. Правоохоронці терміново викликали на місце карету швидкої медичної допомоги. Після прибуття на місце події лікарі констатували смерть чоловіка.

Зараз на місці знаходиться керівництво районного та Головного управлінь столичної міліції, представники районної прокуратури та експерти. З'ясовуються всі обставини смерті чоловіка.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

112