В Україні протягом серпня-вересня було відкрито 314 кримінальних проваджень щодо виявлених правопорушень у сфері нелегального обігу тютюнових виробів, вилучено майже 4 млн 300 тис. пачок цигарок на суму понад 35 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

У тому числі було вилучено 1,8 млн пачок з підробленими акцизними марками, 1,5 млн пачок взагалі без них. Крім того, припинено незаконну діяльність 35 нелегальних оптових тютюнових складів.

«За останні кілька місяців ми активізували роботу щодо припинення нелегального обігу сигарет. Особливу увагу приділяємо виявленню каналів нелегального переміщення тютюнових виробів», - повідомив заступник начальника Департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України Олександр Сидоров.

За його словами, зокрема , на автодорозі Київ-Чоп затримали два вантажних автомобіля, в машинах було 1,2 млн пачок сигарет з підробленими акцизними марками.

У Київській області співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю (ДСБЕЗ) МВС затримали групу осіб, яка налагодила незаконний збут сигарет на всій території України з підробленими акцизними марками.

Також до суду передано справу щодо організаторів підпільного тютюнового заводу, який діяв на території занедбаної плодоовочевої бази у Львівській області. Діяльність нелегального виробництва була припинена навесні нинішнього року. Завод працював безперервно і за добу виробляв до 125 тис. пачок контрафакту.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

172