Станом на ранок 1 жовтня фахівці ПАТ «Київенерго» підключили до централізованого опалення 379 об'єктів соціальної сфери та 9 житлових будинків.

Як повідомили ForUm'у в прес-службі компанії, до тепла , зокрема , підключені 189 дитячих садків (близько 40% від загальної кількості), 161 лікарняна установа (40,6%) і 16 шкіл (3,4%).

«Компанія здійснює запуск теплоносія у всіх районах столиці одночасно. Завершити процес підключення об'єктів соцсфери планується до 2 жовтня», - йдеться в повідомленні.

З 1 жовтня почалося поетапне підключення до тепла житлового фонду . Всього необхідно підключити до опалення більше 10 тис. житлових будинків. У першу чергу запуск тепла відбувається в будинку, внутрішньобудинкові мережі яких технологічно готові до запуску теплоносія.

«Компанія буде здійснювати запуск теплоносія в усіх районах столиці одночасно відповідно до графіка, узгодженого з районними державними адміністраціями. Процес підключення житлових будинків до тепла триватиме 7 днів», - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням КМДА №1686 від 26 вересня поточного року, «Київенерго» розпочала процес підключення об'єктів соцсфери до централізованого опалення 30 вересня.

Технологічний процес підключення мереж житлового фонду Києва до централізованого опалення розпочнеться 1 жовтня, а вже з 2 жовтня в будинках поступово потеплішає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134