На стадіоні «Арена Львів» під час матчу кваліфікаційного раунду ЧС-2014 Україна - Сан-Марино (9:0) могла мати місце провокація. Таку думку висловив в ефірі «5 каналу» львівський міський голова Андрій Садовий.

Він повідомив , що відео із двохсот камер спостереження стадіону вивчає міліція.

«На стадіоні розташовано 200 відеокамер, і, безперечно, всі ці відеозаписи потрібно переглянути, чим зараз і займається міліція. Також вони долучають представників львівських фан-клубів», - заявив Садовий.

За словами мера, керівник львівського фан-клубу запевнив, що місцеві вболівальники ніяких дискримінаційних символів не використовували.

«Ті глядачі , які були на стадіоні , а це більше 34-х тисяч чоловік, і мільйони вболівальників, які дивилися матч по телебаченню, нічого забороненого не бачили. Можливо, мала місце банальна провокація», - вважає він.

Нагадаємо, дисциплінарний комітет Міжнародної федерації футболу прийняв рішення проводити відбірковий матч чемпіонату світу 2014 року між збірними України та Польщі з футбол у 11 жовтня в Харкові без глядачів.

Крім того, рішенням Дисциплінарного комітету збірній України заборонено грати на стадіоні «Арена-Львів» до закінчення відбіркового турніру на Чемпіонат світу 2018 року.

У ході матчу кваліфікаційного раунду ЧС-2014 Україна - Сан-Марино (9:0) на трибунах були розтягнуті банери із зображенням логотипу дивізії «СС-Галичина», а також розтяжки з цифрою 88, що означає фашистське вітання.

Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся з відкритим листом до Федерації футболу України з проханням вжити всіх необхідних заходів, щоб скасувати рішення ФІФА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

856